Vitézy Dávid, aki a napokban döntött el, hogy megméretteti magát Budapest főpolgármesteri székéért folytatott küzdelemben, ma levélben fordult a többi párt jelöltéhez. E levéllel kapcsolatban Facebook oldalán is bejelentést tett.
Mint azt tudjuk Vitézy hetek óta lebegtette az indulási szándékát és elmondása szerint csak arra várt, hogy a Fidesz kit fog indítani a székért. A BKK volt vezérigazgatója az LMP támogatásával indul júniusban.
- Emelkedtek a hamvasztás költségei – ez a temetések árát is érinti
- Megerősített járőrszolgálattal és fokozott biztonsági jelenléttel szigorítanak a belső-erzsébetvárosi bulinegyedben a nyári főszezon idejére
- Megerősített járőrszolgálattal és fokozott biztonsági jelenléttel szigorítanak a belső-erzsébetvárosi bulinegyedben a nyári főszezon idejére
- Magyar Péter szerint robbanás történt a MOL tiszaújvárosi üzemében
- Elhunyt Scherer Péter

























